0 0
(067) 642-59-99 (095) 376-82-47
84_01

О компанії

Привіт, майбутні мама й тато. Ми пройдемо разом з Вами шлях від планування вагітності до періоду грудного вигодовування. Докладемо всіх зусиль, щоб забезпечити Вас продукцією високої якості від видатних американських фахівців-репродуктологів, гінекологів і педіатрів на шляху до Вашої мрії.

Приєднуйтесь до сім’ї Fairhaven Health.

Про нас

Вітання! Ми - компанія Fairhaven Health - провідний виробник харчових добавок і медичних виробів для поліпшення фертильності, підтримки вагітності та годування груддю.

Історія

Більше 10 років компанія Fairhaven Health надає парам, які намагаються зачати дитину, інформацію та інструменти, необхідні для підтримки їх репродуктивного здоров'я і фертильності.

Якість продукції

Вся наша продукція виробляється на північному заході США в м Беллінгхам (штат Вашингтон), в строгих умовах GMP і ISO (13 485) і з використанням інгредієнтів найвищої якості.

Fairhaven Health зараз

Ми пишаємося тим, що допомагаємо тисячам парам зачати дитину! Ми підтримуємо подружню пару протягом усієї їх нелегкої, але такої захоплюючої та щасливої ​​дороги - від планування дитини та підготовки до зачаття, до вагітності та періоду годування малюка.

изображение_viber_2020-07-24_13-23-14

Хочете знати про всі новини та акції?

Швидше підписуйтесь на розсилку